Aramanın Geleceği: Z Kuşağının Kalplerini ve Akıllarını Yakalamak


Aramanın Geleceği: Z Kuşağının Kalplerini ve Akıllarını Yakalamak

Aramanın Geleceği: Z Kuşağının Kalplerini ve Akıllarını Yakalamak: Z kuşağının kalplerini ve akıllarını yakalamak: Gen Z, arama, reklam ve tercih ettiği markalar söz hususu bulunduğunda ne işe yarıyor?

Arama ağı reklam verenlerinin, yeni kuşak tüketiciler amacıyla pazarladıkları biçimde uyarlamaları lazım olur; Z Üretiminin% 78’i, kendilerine reklam veren markalarda otantikliği aramaya ehemmiyet sunar. Yeni kitlelere bağlanmak amacıyla, reklam verenlerin sohbete katılmaları lazım olur; dijital medyada olan daha geniş münakaşaları anlamaları ve istikbal kuşaklara rezonans edebilmek amacıyla mesajlaşmalarını geliştirmeleri gerekecek.

Bu rapor özellikleri Nesil Z. sevgisini ve güvenini yakalayabilir öğrenmek için bu raporu okuyun:

  • Anket neticeleri – bu, tanıtımlar arama geldiği zaman Gen Z kene yapar ve tercih ettikleri markalar ne asli istatistikler ve gerçeklerle.
  • Özel bilgiler – reklam verenlerin daha çok görsel reklam sahibi olan Gen Z kitlelerine nasıl yanıt verilen ile alakalı.
  • Örnek hadise araştırması – reklam verenlerin aramada yeni eğilimleri işaret eden tanıtımlarla Gen Z’yi nasıl amaç aldıkları ile ilgili. vb.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir