Google Arama SSS ve Nasıl Yapılır?


Google Arama SSS ve Nasıl Yapılır?

Google Arama SSS ve Nasıl Yapılır? Google şimdi daha oluşturulandırılmış bilgileri destek veriyor ve Google Arama Konsolu’na iki yeni geliştirme raporu ekliyor.

Google’da nasıl yapılır neticeleri, arama yapanlara, belirli aramaların direkt olarak arama neticelerinde nasıl uygulanacağı ile ilgili ismim ismim bulgular gösterecektir. Google, geliştiricilerin kendi sayfalarınıza işaretleme eklerken kullanması için nasıl yapılır belgelerini ve bunun da Google Yardımcısı’na nasıl ekleneceğini yayımladı. Belgeler, işaretlemenize ekleyeceğiniz adımlar, vasıtalar, vakit ve başka özellikler ile ilgili bulgular içerir.

İşte aramada göründüğü gibi ekran görüntüleri:

 

 

 

Google ilaveten, Arama Konsolunda, HowTo oluşturulandırılmış veri sahibi olan sayfalar amacıyla sorunlarınızı, ikazlarınızı ve geçerli unsurlarınızı gösteren yeni bir Nasıl Yapılır Geliştirme raporu ekledi. İşte bu raporun bir ekran görüntüsü.

Google ilaveten aramada ve Google Asistan’da SSS’ler için yeni arama neticeleri belirtti. Bu, belirli bir hususta sık sorulan soruların ve cevapların bir listesini gerçekleştiren SSS sayfaları için geliştirilmiştir. Bu yapı bilgilerini eklemek, Google’ın soruları ve cevapları direkt olarak Google Arama’da ve Asistan’da göstermesine yardım eder.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir