Google Reklamlarındaki Yenilikler Nelerdir?


Google Reklamlarındaki Yenilikler Nelerdir?

Google Reklamlarındaki Yenilikler Nelerdir? Yenilikler Nelerdir? Reklam Güncellemeleri Neler?  Hemen hemen her markanın tıklama başına ödeme reklamcılığına tanıtılmasıyla ilgili olan Google‘ın reklam programı, birkaç aydır önemli bir değişiklik sürecine girmişti. Bir bütün olarak kabul edilen değişiklikler, dijital reklamların yayınlanması sürecinin biraz daha kullanıcı ve başlangıç ​​dostu olabileceğinin bir onayını yansıtıyor gibi görünmektedir.

Reklam Konumu için Yeni Metrikler

Arama reklamlarında, bu her şey olmayabilir, ancak bilmek kesinlikle önemlidir.

Geçen yılın sonuna kadar, Google size yalnızca ortalama konumunuzu söylüyordu. Aslında bu, yanlış anlaşılmış bir ölçümdü. Yalnızca reklamınızın, söz konusu anahtar kelimenin açık artırmasındaki diğer reklamlara göre konumunu ifade eder.

Google Sayfaları Entegrasyonu

Reklam metriklerinizi incelemek ve analiz etmek için daha düzenli bir yol arıyorsanız, Google Apps’ın bir parçası olan Google’ın kendi Sayfalarından başka bir yere bakmayın. İhtiyacınız olan tek şey basit bir eklenti ve daha sonra video sayfaları, cihaz bildirimi, açılış sayfası raporları ve daha fazlası dahil olmak üzere Google E-Tablolar ortamınızda çok sayıda yararlı rapor başlatabilirsiniz.

Hemen Bir Sosyal Medya Reklamı Teklifi Alın

Teklif Al  
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir