Kesintisiz Birçok Kanallı Tecrübe Sunmanın Anahtarları Nelerdir?


Kesintisiz Birçok Kanallı Tecrübe Sunmanın Anahtarları Nelerdir?

Kesintisiz Birçok Kanallı Tecrübe Sunmanın Anahtarları Nelerdir? Markalar gürültüyü nasıl azaltabilir ve tüketicilerin aslında hoş karşıladığı bir tecrübe yaratabilir.

Tüketiciler, her biri yüzlerce rakip mesajla bombardıman altında tutulmakta, , çoğu bunlarla ilgili herhangi bir önemi yoktur. Bu aşırı gürültüden gittikçe daha çok yoruldukça, tüketiciler markayı özlüyorlarsa bütün bir markanın pazarlama çabalarını ayarlamak için daha ustalaşıyor ve cesaretleniyorlar.

Peki markalar bu gürültüyü nasıl azaltabilir ve tüketicilerin aslında karşıladığı tutarlı tecrübesi nasıl yaratabilir? Bunu gerçekleştirme amacıyla, büyüme piyasalardakilere, bütün kanallarda ve ölçekte tutarlı bir birebir kişiselleştirme “çok yönlü kanal uygunluğu” oluşturmalıdır.

Büyüme Pazarlamacısının Playbook’unda, tekrarlanabilirler bu kanalların her birinde yürüyecek ve izleyicilerinizi büyütmek, verilerinizi etkinleştirmek ve akıllı kampanyaları otomatikleştirmek için en iyi uygulamaları tartışacaklar. Gerçeğe uygun çok kanallı alaka düzeyini açığa çıkarmayı öğrenirken sık sık bu kılavuza başvurun.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir