Semroot’un Dijital Dünyadaki Farkı Nedir?

Semroot bünyesinde 2020 yılı itibarıyla 20’ye yakın çalışan bulunduran kadrosunda, içerisinde dijital pazarlama, sosyal medya, web tasarım ve yazılım uzmanları barındırmaktadır.

Semroot’ta amaç, Digital Performance Marketing (Dijital Performans Pazarlaması)’i geliştirmektir. Bunun yanında kurum ve kuruluşların daha çok dijital satışlarının artırılması amacıyla dijital anlamda çalışmalar yürütmektedir.

Semroot dışarıdan, arama motorlarında çok çabuk üst sıralara çıkabilecek, kaliteli içeriklerin bulunduğu, çok iyi görsellerin olduğu sadece iyi bir web sitesi gibi görünebilir. Ancak Semroot’un arka planında yıllarca verilmiş bir emek vardır. Gerek yazılım tarafında, gerekse know how tarafında etkili bir sistem hazırlandı.

Semroot’ta hazırlanan bu sistemde, müşteriler üye olabilmekte, üye olduktan sonra sektörel ihtiyaçlarını brief’lere aktarabilecekleri bir sisteme erişmekteler. Müşteriler Semroot ile çalışmaya başladıktan sonra kendilerine atanan hesap yöneticileri ile birlikte dijital pazarlama faaliyetlerini sürdürebilmektedir. Bundan sonraki aşamada ise kendilerine destek ve fatura ihtiyaçlarını, soru-cevaplarını ve birçok kapsamdaki operasyonlarını yönetebilecekleri bir panel verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir