Türkiye’nin En Büyük Borsalarından Koineks Thodex Adı ile Dünyaya Açılıyor

Türkiyedeki büyük bitcoin borsası arasında yer alan Koineks yakın bir tarihte büyük bir değişime gitti. Hedefleri büyük olan Koineks ilk olarak işe ABD lisansı alarak başladı. ABD’den FinCen MSB lisansı alarak globalleşmeye başladı. 20 Şubat 2020’de yaptıkları paylaşım ile güvenilirliğini üyelerine ve bitcoin çılgınlığına yakalanmış insanlara göstermiş oldular. Koineks’in CEO’su Faruk Fatih Özer ABD lisansını Koineks adı ile değil Thodex adıyla almak istediğini belirtti ve Koineks’i kısa bir süre de Thodex’e dönüştürdü.

Faruk Fatih Özer Koineks’teki ekibi ile yapmış olduğu yazılımı geliştirip üyelerine yüksek hacimli ve hızlı alım-satım işlemleri gerçekleştirebilecekleri bir web sitesi ve üyelerinin daha aktif olarak kullanabilecekleri müşteri paneli hizmeti vereceklerini açıkladı. Bu hizmet ile yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırıp rakiplerine nispeten kullanıcı kolaylığı ve kullanıcı bilgilerinin güvenliğini en üst sınıra kadar ulaştırdıklarını duyurdu.

koineks thodex adıyla dünyaya açılıyor

Thodex ile Büyük Yenilikler Gelmeye Başlıyor

Bir anda Türk ekonomisine damga vuran Koineks’in CEO’su Faruk Fatih Özer, Türkiye’deki başarılarından sonra globalleşme isteğini belirtti. 25 Şubat itibariyle artık hem Türkiye’de hem de yurtdışında kripto para hizmeti sağlayacaklarını ve şu anki konumlarından daha yukarılarda olacaklarını belirtti.

Koineks CEO'su Fatih Faruk Özer

Yakın bir zamanda globalleşme haberi ile üyelerine Porsche çekiliş müjdesini de verdiler. Çekiliş şartı olarak şuan sadece üye olma şartını belirtmiş bulunmaktalar. Yakın bir tarihte Porsche çekiliş detaylarını açıklayacaklarını paylaşımları ile belirttiler.

Koineks’in Thodex’e değişmesindeki yeniliklerden en çok etki yaratan paylaşımda  koineks.com’un thodex.com’a dönüşeceğiydi. Üyelerinin aklındaki sorun ise; eski tarihlerde bitcoin borsacılığında yaşanmış olan üyelik bilgilerinin çalınması durumu idi. Koineks’in CEO’su Faruk Fatih Özer, üyelerinin bilgilerinin dışarı sızmaması ve bilgi hırsızlığı olmaması için çalışmalarını zaten Koineks adı ile yaptıklarını belirtti. Koineks’in Thodex’e dönüşmesi ile bilgilerin korunmasında özel bir yazılım kullandıklarını belirtti.

bitcoin borsası Thodex avantajları

Koineks’in duyuruları arasında sadece bu değişimler değil daha bir çok değişim olduğunu söyleyebiliriz:

Koineks açıldığı, ilk yıllarda alım-satım işlemlerinde birçok seçenek sunmuştu. Thodex dönüşümünde ise bu seçeneklerine kredi kartı ile satın alma seçeneğini de eklediler. Üyelerinin verdikleri olumlu tepkiler ile bitcoin borsacılığında iyi bir gelişme yarattılar.

Sanal para dünyasında yaşanabilecek sorunlar oldukça fazla olduğunu sosyal medyadan görebiliyoruz. Müşterilerinin ve potansiyel müşteri konumunda olan bitcoin ilgililerinin bu sorunu için harekete de geçmiş bulundular. Thodex ile canlı destek ve aranma talebi(sesli mesaj bırakma özelliği) hizmeti verileceğini de duyurdular.

Thodex ile gelecek yeniliklerde affiliate (ortaklık) programı, 20+ fazla para birimi, Mobil uygulama ve en düşük komisyon oranlarına sahip olacağı da yer almaktadır.

Bu değişimler ve yenilikler için koineks.com veya thodex.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Semroot dijital reklam ajansı olarak da Koineks’in CEO’su Faruk Fatih Özer’i tebrik ederiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir